Переговори США та РФ щодо ракетного договору завершились безрезультатно

У Женеві у вівторок, 15 січня, безрезультатно завершилася зустріч американської та російської делегацій щодо виконання умов Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (ДРСМД).

Читати

РФ посягає на права українців, незгодних з російською політикою щодо Криму і Донбасу – рішення РЄ

У Раді Європи занепокоєні посяганням на права представників української меншини у Росії, які виступають із заявами, що йдуть всупереч російській політиці щодо Криму і конфлікту на сході України.

Читати

У Москві відмовилися передавати у військовий суд справу захоплених українських моряків

Судді Лефортовський районного суду Москви Альбіна Галімова і Сергій Рябцев відмовили в клопотанні захисту на зміну підсудності справи восьми захоплених українських військових.

Читати

У США та ряду країн ЄС вимагають від РФ негайного звільнення українських моряків

Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевічс заявляє, що дипломати із США та ряду країн Європейського Союзу, які прибули на засідання Лефортовського районного суду Москви з розгляду питання продовження арешту військовополонених українських моряків, вимагають від Росії негайного їхнього звільнення.

Читати

Україна подала до Міжнародного суду ООН нові аргументи у справі проти Росії

14 січня Україна передала свої письмові зауваження та позицію до Міжнародного Суду ООН у відповідь на заперечення Російської Федерації з приводу відсутності в Суду юрисдикції розглядати міждержавний спір щодо застосування та тлумачення Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації.

Читати

“Північний потік-2” має враховувати інтереси України – Голова ХДС

Очільниця німецького Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Аннеґрет Крамп-Карренбауер (Annegret Kramp-Karrenbauer) розкритикувала заяву посла США в ФРН Річарда Гренелла, який пригрозив німецьким фірмам санкціями через будівництво “Північного потоку-2”.

Читати

Партія Путіна отримує пожертви від юридичних осіб в обмін на багатомільйонні контракти

За інформацією російського видання The Insider, партія “Єдина Росія” (ЄР) порушує заборону на отримання грошей від держави і держкомпаній, а також отримує кошти від юридичних осіб з високою часткою іноземного капіталу.

Читати
1 2 3 336