ЄС вводить санкції проти росіян через агресію у Керченській протоці

Дипломати Європейського союзу погодилися заморозити активи і заборонити видачу віз низці росіян, причетних до захоплення і затримання 24 українських моряків під час інциденту у Керченській протоці в листопаді минулого року.

Читати

Рада ЄС обговорить 18 лютого питання судноплавства через Керченську протоку

Міністри закордонних справ 28 країн Євросоюзу обговорять на плановому засіданні 18 лютого питання вільного судноплавства через Керченську протоку.

Читати

Палата представників США прийняла бюджетний закон

Палата представників конгресу США услід за Сенатом прийняла закон про бюджет ряду міністерств і прикордонної безпеки, відправивши документ на підпис президенту Дональду Трампу, свідчать результати голосування.

Читати

У Міністерстві юстиції США думали над відстороненням Трампа з посади – ФБР

Ендрю Маккейб, колишній заступник Директора ФБР, заявив в інтерв’ю, що керівництво Міністерства юстиції США було настільки занепокоєне через рішення президента Трампа звільнити Джеймса Комі з посади директора ФБР в травні 2017 року, що вони обговорювали можливість застосувати 25-ту поправку до Конституції і усунути президента з посади.

Читати

МЗС закликає світову спільноту посилити тиск на РФ задля звільнення незаконно утримуваних українців

Міністерство закордонних справ України закликає світову спільноту посилити тиск на Російську Федерацію задля звільнення незаконно утримуваних українців та повернення окупованих територій – Криму і Донбасу – до складу України.

Читати

Суд заарештував майже 300 тисяч доларів на рахунку Насірова

Шевченківський районний суд Києва заарештував майже 300 тисяч доларів на британських рахунках колишнього глави Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Читати

Сенатори США підготували нові санкції проти Росії

Сенатори США Ліндсі Грем і Боб Менендес підготували проект санкцій проти Росії у відповідь на втручання у вибори в інших країнах, а також у зв’язку в зв’язку з російською агресією в Україні.

Читати
1 2 3 353