У Москві відмовилися передавати у військовий суд справу захоплених українських моряків

Судді Лефортовський районного суду Москви Альбіна Галімова і Сергій Рябцев відмовили в клопотанні захисту на зміну підсудності справи восьми захоплених українських військових.

Читати

Партія Путіна отримує пожертви від юридичних осіб в обмін на багатомільйонні контракти

За інформацією російського видання The Insider, партія “Єдина Росія” (ЄР) порушує заборону на отримання грошей від держави і держкомпаній, а також отримує кошти від юридичних осіб з високою часткою іноземного капіталу.

Читати

Україна подала заяву на заперечення РФ з приводу юрисдикції до Міжнародного Суду ООН

Україна передала до Міжнародного суду (МС) ООН письмові зауваження та позицію у відповідь на заперечення РФ про відсутність у суду юрисдикції розглядати спір за позовом України про порушення Російською Федерацією конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та ліквідації всіх форм расової дискримінації.

Читати

Суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Луценка за підозрою у хабарництві

Національне антикорупційне бюро рішенням Солом’янського районного суду Києва зобов’язане відкрити кримінальне провадження за фактом одержання генеральним прокурором Юрієм Луценком у змові з першим заступником генпрокурора Дмитром Сторожуком неправомірної вигоди.

Читати

Демократи в Сенаті блокуватимуть зняття санкцій з компаній Дерипаски

Лідер демократів в Сенаті Чак Шумер заявив, що форсуватиме голосування резолюції, яка блокуватиме рішення адміністрації Трампа зняти санкції проти трьох російських компаній, пов’язаних з олігархом Олегом Дерипаскою.

Читати

США пригрозили німецьким компаніям санкціями через “Північний потік-2”

Посол США в Німеччині Річард Гренелл допустив можливість введення санкцій відносно німецьких компаній через підтримку “Північного потоку-2”.

Читати

Європа закликає Конгрес США підтримати зняття санкцій з фірм Дерипаски

Зняття санкцій відносно підконтрольних російському бізнесменові Олегу Дерипасці компаній En + і “Русал” “забезпечить збереження” алюмінієвих заводів в Європейському Союзі і “джерело доходу для 75 тисяч співробітників”.

Читати
1 2 3 116