П’ять країн підписали угоду щодо фінансування суду над винними у справі MH17

Нідерланди, Австралія, Бельгія, Малайзія та Україна підписали меморандум щодо фінансової підтримки кримінального переслідування винних в катастрофі малайзійського “Боїнга” на Донбасі.

Читати

ПАРЄ закликала країни Європи прийняти закони, аналогічні “акту Магнітського”

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) схвалила резолюцію із закликом до членів РЄ прийняти закони, аналогічні “акту Магнітського”.

Читати

Франція і Німеччина підписали новий договір про співпрацю та інтеграцію

Президент Франції Еммануель Макрон і канцлер Німеччини Ангела Меркель у вівторок в німецькому Ахені підписали новий договір про співпрацю та інтеграцію, який містить положення про зміцнення зв’язків між двома країнами в галузі зовнішньої політики, економіки, оборони та безпеки, культури і освіти, клімату, прикордонних територій.

Читати

Лондон має намір вийти з ЄС в термін і з договором з Брюсселем

Тереза ​​Мей підтвердила твердий намір Великобританії вийти з ЄС в намічені терміни і з підписанням угоди з Брюсселем. Але вона має намір відновити переговори з ЄС по Ірландії.

Читати

У ПАРЄ відбудуться дебати щодо загострення напруженості в Азовському морі

Термінові дебати щодо загострення напруженості в Азовському морі розпочнуться о 10:00 за місцевим часом (об 11:00 за Києвом) 24 січня у Страсбурзі.

Читати

Євросоюз введе нові санкції у “справі Скрипалів” і проти Сирії

Міністри закордонних справ 28 країн – членів Євросоюзу на першому в цьому році плановому засіданні Ради ЄС складуть чорний список відповідальних за виробництво і застосування хімічної зброї.

Читати
1 2 3 118