Інформаторка терористичної «ЛНР» засуджена на 8 років

Інформаторку самопроголошеної «Луганської народної республіки», яка передавала дані про склад Збройних Сил України через мобільний зв’язок, засудили до 8 років позбавлення волі.

Читати

Сейм вирішив знести у Польщі всі радянські пам’ятники

Знесення пам’ятників радянської епохи, в тому числі меморіалів на честь Червоної армії, передбачає пакет поправок до закону про заборону пропаганди комунізму або іншого тоталітарного ладу, проголосований Польським сеймом сьогодні, 22 червня.

Читати

СБУ викрила схему розкрадання коштів на охорону державних магістральних газопроводів

Співробітники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою попередили потенційну загрозу виникнення надзвичайних подій на державних магістральних газопроводах.

Читати

Зростання економіки України в 2017 році може виявитися нижчим прогнозованих 1,9% – НБУ

Національний банк прогнозує подальше уповільнення зростання економіки України в другому кварталі 2017 року й відзначає посилення ризиків, що зростання ВВП за підсумками року може бути нижчим прогнозованих регулятором 1,9% у річному вираженні.

Читати

Кабмін ініціює створення Ради з розвитку інновацій для модернізації реального сектору економіки

Кабінет міністрів України ініціює створення Ради з розвитку інновацій, який покликаний забезпечити розвиток науки і модернізацію реального сектору економіки, повідомила прес-служба Уряду.

Читати
1 2 3 6