Президент ветував мораторій на банкрутство Чорноморнафтогазу до 2019 року

Президент Петро Порошенко ветував закон, який передбачає мораторій на банкрутство державної акціонерної компанії “Чорноморнафтогаз” (100% належить компанії “Нафтогаз України”) до 1 січня 2019 року.

Читати

Суд продовжив запобіжний захід Насірову до 25 серпня

Солом’янський райсуд Києва продовжив запобіжний захід для відстороненого голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова до 25 серпня. 26 червня о 18:00 закінчився термін дії попереднього запобіжного заходу.

Читати

Президент підписав закон про скасування реєстрації інвестицій і спрощення видачі посвідок на проживання в Україні

Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою 23 травня закон про скасування реєстрації іноземних інвестицій та спрощення процедури видачі дозволів на роботу, а також посвідок на проживання в Україні.

Читати

Прокуратура почала досудове розслідування щодо очільника ”міністерства” терористичної організації ”ЛНР”

Прокуратурою Луганської області розпочато спеціальне досудове розслідування стосовно так званого ”виконувача обов’язків міністра палива, енергетики та вугільної промисловості” терористичної організації ”ЛНР”.

Читати

Президент призначив делегацію України на засідання міжнародного режиму експортного контролю ”Австралійська група”

Президент України Петро Порошенко визначив делегацію України на пленарне засідання міжнародного режиму експортного контролю ”Австралійська група” (26-30 червня 2017 року, м. Париж, Французька Республіка).

Читати

Лефортовський суд Москви 27 червня розгляне клопотання про продовження строку тримання Сущенка під вартою – адвокат

Лефортовський районний суд Москви 27 червня розгляне клопотання про продовження строку тримання під вартою незаконно заарештованого в РФ українського журналіста Романа Сущенка.

Читати

У Дніпрі на базі «Дніпроводоканалу» збудують біогазову електростанцію потужністю 25,5 МВт

У Дніпрі на базі підприємства «Дніпроводоканал» збудують біогазову електростанцію, яка перероблятиме в електроенергію мул, що утворюється після очистки відходів стічних вод.

Читати
1 2 3 6