В Україні завершились військові навчання Rapid Trident-2017

У п’ятницю, 22 вересня, у Львівській області на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершились українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident-2017.

Читати

Поліція порушила кримінальне провадження у справі про детонацією боєприпасів у військовій частині під Маріуполем

За фактом пожежі та детонацією боєприпасів у військовій частині під Маріуполем порушено кримінальне провадження за статтею “Умисне знищення або пошкодження майна” Кримінального кодексу України.

Читати

Суд оштрафував Саакашвілі на 3,4 тис. грн

Мостиський районний суд Львівщини наклав на екс-губернатора Одещини Міхеіла Саакашвілі адміністративне стягнення у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів громадян – 3400 грн у адміністративній справі щодо незаконного перетину українського кордону .

Читати

Шевченко на матч проти Косово та Хорватії викликав 23 футболістів

Головний тренер національної команди України Андрій Шевченко оголосив список із 23 гравців, викликаних для підготовки та участі у відбірних матчах чемпіонату  світу–2018  проти  збірних Косова (6 жовтня у Шкодері) та Хорватії (9 жовтня у Києві).

Читати

Шахтар підтвердив позитивну допінг-пробу Срни

Раніше хорватські ЗМІ повідомили, що допінг-проба захисника Шахтаря виявилася позитивною. У Шахтарі ніяк не коментували цю ситуацію, а Даріо продовжував вести підготовку до найближчих матчів своєї команди.

Читати
1 2 3 5