На Запоріжжі затримали 9 “ДНРівців”, які перевдягалися в поліцейських для скоєння розбійних нападів

У середу, 13 грудня, у Запорізькій області поліцейські спільно з СБУ затримали групу з 9 осіб, які перевдягалися у поліцейську форму та скоювали розбійні напади на громадян й підприємців.

Читати

Кабміном введено в експлуатацію першу чергу оновленого комплексу “Охматдит”

Кабмін прийняв рішення про введення в експлуатацію першої черги оновленого комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” і повноцінний запуск лікарні.

Читати

Нацбанк написав на Суркісів скаргу в НАБУ

Національний банк звернувся до Національного антикорупційного бюро України з проханням перевірити законність дій суддів Київського апеляційного адміністративного суду, які розглядали справу за позовом родини Суркісів щодо оскарження їх пов`язаності з «ПриватБанком» і стягнення коштів на їхню користь із фінустанови.

Читати

НАЗК винесло приписи трьом посадовцям

Національне агентство з питань запобігання корупції винесло приписи голові Державної служби України з безпеки на транспорті, гендиректору ДП “Національні інформаційні системи” та Енергодарському міському голові про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону.

Читати
1 2 3 6