У Миколаївському, Дрогобицькому та Жовківському районах побудують сміттєпереробні заводи – Синютка

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прогнозує початок будівництва 3 сміттєпереробних заводів на території області в 2018 році.

Читати

У ФРН в 2017 році конфісковано рекордний обсяг кокаїну

Велика частина наркотиків була виявлена ​​в Гамбурзі і Бремерхафені. Німецькими правоохоронцями конфіскована лише мала частина загального обсягу кокаїну, що поставляється з Південної Америки до Європи.

Читати

Тіллерсон закликав Лаврова знизити рівень насильства на Донбасі

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон закликав міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова знизити рівень насильства на Донбасі та повернути представників РФ до Спільного центру з контролю і координації припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

Читати

На Донбасі бойовики все ще утримують 103 заручників – Грицак

Голова Служби безпеки України Василь Грицак наголошує, що на окупованому Донбасі контрольовані Росією бойовики все ще утримують 103 українських заручників.

Читати

Світові автоконцерни працюють в Криму в обхід санкцій

В процесі моніторингу дотримання правового режиму тимчасово окупованої території України співробітниками МТОТ були виявлені факти використання торгових марок світових автомобільних брендів.

Читати
1 2 3 5