США вимагає від бойовиків звільнити усіх заручників

Сполучені Штати вітають вчорашній обмін понад трьома сотнями затриманих між владою України і підтримуваними Росією силами на сході України, йдеться 28 грудня у заяві Державного департаменту США.

Читати

Виконавча служба заарештувала 1 млрд грн на користь Суркісів

Державна виконавча служба заарештувала рахунки Приватбанку у рамках примусового виконання проваджень по стягненню коштів на суму близько 1,1 млрд грн на користь сім’ї Суркісів.

Читати

В Одеському порту податківці вилучили велику партію контрабандного тютюну

Співробітники ДФС спільно з колегами із Великобританії ліквідували канал контрабанди тютюнових виробів із країн Близького Сходу по території України.

Читати

Китайська корпорація надасть $500 мільйонів кредиту на лізингове житло в Україні

Кабінет міністрів України погодив залучення $500 млн кредиту від Китайської національної корпорації генеральних підрядів (CCEC) для фінансування лізингового житла.

Читати

ЦВК хоче провести протокольний експеримент на парламентських виборах

Центральна виборча комісія пропонує провести експеримент щодо передачі відомостей про результати голосування на проміжних виборах народних депутатів в електронному вигляді з виборчих дільниць одразу до Центрвиборчкому.

Читати

Парламент Молдови звернувся до Конституційного суду після відмови Додона затвердити міністрів

Група депутатів парламенту Молдови звернулася до Конституційного суду (КС) після відмови президента республіки Ігоря Додона затвердити кадрові перестановки в уряді.

Читати
1 2 3 5