Дуда озвучив пріоритети Польщі в Раді безпеки ООН

Пріоритетами Польщі як непостійного члена Ради безпеки ООН на 2018-2019 роки буде відновлення поваги країн до міжнародного права, підвищення ефективності миротворчих операцій ООН і комплексна боротьба з сучасними загрозами.

Читати

Головою наглядової ради Нафтогазу обрали британську економістку Клер Споттісвуд

Головою наглядової ради НАК Нафтогаз України було обрано Клер Споттісвуд. Рішення ухвалене на першому засіданні нового складу наглядової ради 22 грудня 2017 року.

Читати

НАБУ викрило на хабарі в $500 тис депутата Одеської облради від БПП

Детективи НАБУ та ГПУ повідомили підозру чинному депутату Одеської обласної ради та його ймовірному спільнику за пропозицію співробітнику НАБУ хабаря у розмірі $500 тисяч.

Читати

Начальника Львівської залізниці звільнили за результатами проведенної перевірки

В.о. голови “Укрзалізниці” Євген Кравцов звільнив начальника регіональної філії УЗ “Львівська залізниця” Івана Груника за результатами ревізії.

Читати

Суд продовжив до 12 березня арешт Єфремову

Старобільський районний суд Луганської області продовжив до 12 березня запобіжний захід у вигляді утримання під вартою колишнього голову фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександру Єфремову.

Читати

В Україні збираються відкласти заборону на закупівлю молока у населення

Новий держстандарт якості молока, який набув чинності 1 січня, хочуть відтермінувати до липня 2018 року. Нові правила, зокрема, посилюють вимоги до молока, яке закуповують у населення.

Читати

У Німеччині домовились обмежити міграцію

Блок Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів і Соціал-демократична партія Німеччини дійшли згоди щодо обмеження міграції на попередніх консультаціях щодо формування коаліції.

Читати
1 2 3 6