Україна, Грузія та Молдова мають запропонувати спільне бачення співпраці у рамках «Східного партнерства плюс» – євродепутат

Голова неформальної групи Європейського парламенту «Друзі європейської України» Пятрас Ауштрявічіус наголошує, що Україна спільно з Грузією та Молдовою мають запропонувати та представити найближчим часом європейським партнерам спільне бачення співпраці у рамках «Східного партнерства плюс».

Читати

Лутковська звернулася до Москалькової щодо відвідин затриманих українських прикордонників у Лефортово

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової щодо відвідин затриманих українських прикордонників, яких утримують у СІЗО «Лефортово».

Читати

ЄС має намір виключити сім країн з чорного списку офшорів

Євросоюз має намір виключити вісім країн з чорного списку офшорів, які не вживають належних заходів для забезпечення фінансової прозорості і боротьби з податковими злочинами.

Читати

Українці назвали ціну, яку готові заплатити за мир на Донбасі

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова провели опитування в усіх регіонах України про те, як і якою ціною потрібно досягти миру в Донбасі.

Читати
1 2 3 7