Президент закликав до конструктивної роботи над законопроектом про Антикорупційний суд

Президент Петро Порошенко запросив до конструктивної роботи, щоб законопроект про Антикорупційний суд України був успішно ухвалений і ефективно запрацював.

Читати

ДФС та УНЗ ООН підписали меморандум щодо боротьби з незаконним обігом наркотиків

Державна фіскальна служба і Управління боротьби з наркотиками і злочинністю (УНЗ) ООН підписали меморандум про взаєморозуміння, який дозволить Україні приєднатися до глобальної системи контролю за міжнародними контейнерними перевезеннями для запобігання нелегального обігу наркотиків та зброї.

Читати

Манафорта залишили під домашнім арештом

Федеральний суддя заявила, що судовий процес над колишнім керівником передвиборчої кампанії президента Трампа та екс-радника Віктора Януковича Пола Манафорта і його співробітника Річарда Ґейтса не може розпочатися у травні, як цього вимагав спеціальний прокурор, що веде розслідування про можливі таємні зв’язки з Росією, кажучи, що обом сторонам потрібно більше часу

Читати

Україна безкоштовно отримає летальну зброю – посол США

Україна безкоштовно отримає летальне оборонне озброєння, про постачання якого адміністрація президента США прийняла рішення в кінці минулого року.

Читати

В Україну заборонили ввозити 25 виданих в РФ книг

Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовився видати дозвіл на ввезення в Україну 25 виданих в РФ у 2015-2017 роках книг на підставі негативного висновку експертної ради з питань аналізу та оцінки друкованої продукції.

Читати
1 2 3 7