«Барселона» обіграла «Еспаньол» в матчі за Суперкубок Каталонії

У матчі за Суперкубок Каталонії – 2018 «Барселона» обіграла «Еспаньол». В основний час матчу суперники відзначитися не змогли, а в серії пенальті точнішими виявилися футболісти «Барселони» – 0:0, по пенальті – 4:2.

Читати

Прокуратура розшукує понад 4 тисячі військових із Криму за підозрою в держзраді

Військова прокуратура Центрального регіону України розшукує 4 266 військовослужбовців, які після анексії Криму не прибули на територію материкової України для подальшого проходження служби.

Читати

Війська РФ розміщено для раптової війни проти України – ISW

Лідери США та європейські союзники не готові до того, що Путін замислив у війні з Україною та країнами Балтії, зазначає американський аналітичний центр Institute for the Study of War в своєму дослідженні “Російська військова постава: бойовий порядок сухопутних сил”.

Читати

ЦВК: Виборчий процес у 40 обʼєднаних територіальних громадах розпочнеться 10 березня

Виборчий процес перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад обʼєднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 40 обʼєднаних територіальних громадах (ОТГ) в 17 областях України, які призначені на 29 квітня, розпочнеться у суботу, 10 березня.

Читати

Лутковська звернулася до ВС через відмінності в судовій практиці при розгляді адмінпорушень

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звернулася до голови Верховного суду України Валентини Данішевської з приводу неоднакової судової практики при розгляді адміністративних порушень.

Читати
1 2 3 5