США запровадять санкції щодо компаній, які будують “Північний потік-2”

Іноземні компанії, що працюють в проекті будівництва газопроводу “Північний потік – 2” можуть потрапити під санкції США в рамках закону CAATSA (“Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій”).

Читати

ГПУ отримала дозвіл суду на розслідування відносно Аксьонова і Константинова

Суд дозволив Генеральній прокуратурі спеціальне (заочне) розслідування відносно “голови Ради міністрів” і “голови Державної ради” анексованого Росією Криму Сергія Аксьонова та Володимира Константинова.

Читати

Британський уряд вирішив наразі не запроваджувати нових санкцій проти РФ, але не виключає їх у майбутньому

Уряд Великої Британії вирішив поки що не запроваджувати нових обмежувальних заходів проти Москви, але розглядає можливість таких кроків у майбутньому.

Читати

ЦВК зареєструвала нових народних депутатів Зварича та Побочіх

Центральна виборча комісія визнала обраними народними депутатами на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Романа Зварича, включеного до виборчого списку БПП, та Михайла Побочіха від «Народного фронту».

Читати

Шевченко розповів про підготовку до товариських матчів Збірної України

У вівторок, 20 березня, у Харкові відбулася прес-конференція головного тренера збірної України з футболу Андрія Шевченка перед товариськими матчами проти Саудівської Аравії (23 березня) та Японії (27 березня).

Читати
1 2 3 7