НБУ виключив WebMoney з реєстру внутрішньодержавних платіжних систем

Національний банк України (НБУ) скасував реєстрацію внутрішньодержавної електронної платіжної системи WebMoney.UA (дочірнього підприємства “Фінансова компанія “Елмі”, Київ) після внесення в санкційний список Ради національної безпеки і оборони.

Читати

Суддя київського Шевченківського районного суду Олег Лінник подав у відставку

Суддя київського Шевченківського районного суду Олег Лінник, який не відправив за ґрати причетного до вбивств на Майдані керівника групи «тітушок» Юрія Крисі, подав у відставку.

Читати

Прибуток підприємств України на 29,5% перевищує показник за аналогічний період 2017 року

Великі і середні підприємства України в січні-березні 2018 року одержали 132,875 млрд грн прибутку до оподаткування, що на 29,5% перевищує показник за аналогічний період 2017 року в розмірі 102,615 млрд грн.

Читати

У Варшаві відбулися консультації на рівні директорів договірно-правових департаментів МЗС України і Республіки Польща

Представники Міністерств закордонних справ України та Польщі висловились за посилення санкцій проти Російської Федерації через анексію Криму та війну на Донбасі. 

Читати

У Дніпрі СБУ викрила на хабарі суддю районного суду

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України спільно з детективами Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили на хабарі суддю одного з районних судів Дніпра.

Читати

На Буковині СБУ припинила нелегальне використання надр у промислових масштабах

У Чернівецькій області співробітники Служби безпеки України у рамках комплексу заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури в сфері надрокористування викрили факт нелегального видобутку глиняно-піщаної суміші.

Читати

На Донеччині СБУ викрила директора фітосанітарної лабораторії на хабарах у сто п’ятдесят тисяч гривень

Співробітники Служби безпеки України, залучені до операції об’єднаних сил, викрили на хабарі директора однієї з фітосанітарних лабораторій управління Держпродспоживслужби у Донецькій області.

Читати
1 2 3 6