В Києві відбудеться військовий турнір пам’яті полковника Ігора Павлова

31 травня 2018 року о 15:00 год на спортивній базі військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбудеться турнір з міні-футболу, присвячений 50 річчю з дня народження начальника кафедри загальної тактики полковника Павлова Ігоря Миколайовича.

Читати

САП направила до суду обвинувальний акт щодо Суса

Спеціалізована антикорупційна прокуратура за матеріалами досудового розслідування НАБУ направила до Подільського райсуду Києва обвинувальний акт щодо екс-заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Генеральної прокуратури України Дмитра Суса.

Читати

РФ має відвести озброєння та виконувати Мінські угоди – посольство США

У посольстві США в Україні після загибелі 15-річної дівчинки на Донбасі внаслідок артилерійського обстрілу бойовиками заявили, що Росія має відвести озброєння та виконувати Мінські домовленості.

Читати

Меркель пообіцяла послідовну боротьбу з правим екстремізмом

Під час пам’ятних заходів до 25-х роковин трагедії у Золінгені, коли праворадикали спалили будинок із жінками турецького походження, канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) пообіцяла, що боротьба з правим екстремізмом у ФРН триватиме і вона буде послідовною.

Читати

США вимагають від російських авіакомпаній звітувати про польоти

Міністерство транспорту США зобов’язало три російські авіакомпанії надати інформацію про майбутні польоти в Штати для перевірки відповідності рейсів з американським законодавством.

Читати

Список приватизації зменшився із 26 до 23 об’єктів

Кабінет Міністрів України оприлюднив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік, до якого увійшли 23 підприємства, виключивши з раніше анонсованого списку з 26 об’єктів три позиції: Завод алюмінієвої фольги, Аграрний фонд та Державну продовольчо-зернову корпорацію України.

Читати
1 2 3 5