Комітет Конгресу США ухвалив проект резолюції на підтримку суверенітету України

Комітет Палати представників Конгресу США з закордонних справ ухвалив проект резолюції Палати представників Конгресу «Про підтримку країн Східної Європи та НАТО».

Читати

Державний секретар США допускає повернення РФ до ”Великої вісімки”

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео допускає повернення Російської Федерації до ”Великої вісімки” зі збереженням у складі Росії окупованого Криму. 

Читати

Системою е-квитка обладнають 580 одиниць громадського транспорту у Вінниці

Вінницька міськрада ухвалила рішення про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті: системою е-квитка обладнають 580 одиниць громадського транспорту.

Читати

Суд визнав охоронця Януковича потерпілим у справі замаху на екс-президента

Печерський районний суд Києва скасував постанову слідчого Департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури України, якою було відмовлено визнати колишнього охоронця екс-президента України Віктора Януковича Дмитра Іванцова потерпілим у справі за фактом замаху невстановленими особами на екс-президента.

Читати

ПАТ “Укрзалізниця” запускає відремонтовані і модернізовані електропоїзди приміського сполучення

ПАТ “Укрзалізниця” до кінця червня має намір запустити третій з початку місяця капітально відремонтований і модернізований електропоїзд приміського сполучення, а до 2019 року заплановано відремонтувати 22 потяги, зазначається в повідомленні ПАТ.

Читати
1 2 3 6