На Закарпатті прикордонники затримали шістьох нелегалів з Індії та Пакистану

Оперативники Західного регіонального управління та прикордонники Чопського загону затримали сьогодні, 26 липня, в Ужгородському районі Закарпаття шістьох нелегалів та їхнього ймовірного провідника.

Читати

Порошенко призначив Смирнова головою Подільської РДА міста Києва

Президент України Петро Порошенко призначив Віктора Смирнова головою Подільської районної у місті Києві державної адміністрації, звільнивши з цієї посали Валентина Мондриївського.

Читати

У “нормандській четвірці” згоди щодо миротворців на Донбасі ще нема

У Берліні відбулася зустріч політичних директорів МЗС країн “нормандської четвірки”. Про це повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства Німеччини.

Читати

Мінрегіон хоче створити публічну базу даних про оснащеність будинків лічильниками

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України створить публічну базу даних про оснащеність будинків лічильниками тепла і води і впровадить процедуру обміну інформацією між органами влади.

Читати

Мінінформполітики запустить дві телевежі для трансляції телесигналу на Донбасі

Міністерство інформаційної політики планує протягом 2018-2019 років запустити в роботу ще дві телевежі для трансляції українського телесигналу на окупованій території Донбасу, а також нейтралізувати мовлення з окупованих районів на контрольованій території.

Читати
1 2 3 5