РФ запідозрили у нових спробах впливу через Facebook попри думку самої компанії

Керівництво соціальної мережі Facebook заявило про виявлення 32 приватних і публічних сторінок, які були частиною “скоординованої” спроби вплинути на політичні переконання американських виборців незадовго до виборів у Конгрес, які мають пройти в листопаді.

Читати

Швеція надасть 380 тис. дол на підтримку реформ в Україні

Уряд Швеції з 1 серпня надасть 380 тисяч доларів додаткової фінансової підтримки українському об’єднанню громадських організацій та експертів “Реанімаційний пакет реформ” (РПР) на 12 місяців для сприяння подальшим реформам і розвитку громадянського суспільства в Україні.

Читати

Литва підтримала запровадження санкцій ЄС за будівництво Керченського мосту

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс вважає рішення Ради Європейського Союзу про запровадження санкцій проти шести компаній, причетних до будівництва Керченського мосту, правильним кроком.

Читати

Прем’єр Македонії пообіцяв поважати підсумки референдуму про перейменування країни

Референдум про перейменування Македонії у вересні дасть шанс усім громадянам обрати майбутнє країни, будь-який результат волевиявлення уряд буде поважати, заявив у вівторок македонський прем’єр Зоран Заєв.

Читати

Італійське судно повернуло понад сотню мігрантів назад до Лівії

Італійське судно, згідно з повідомленнями засобів масової інформації, доправило групу зі 108 мігрантів, яких було врятовано у Середземному морі, назад до Лівії, звідки вони прибули.

Читати

Трамп вивчив ситуацію з можливим продажем пластикової зброї в США

Президент США Дональд Трамп заявив, що вивчає питання, пов’язане з можливим продажем в країні пластикової зброї, створеної на 3D-принтері, і вже обговорив це з Американською стрілецькою асоціацією (NRA).

Читати
1 2 3 6