Американська еліта допомагала Манафорту грабувати українців – ЗМІ

Українські та російські олігархи, які платили мільйони доларів американським лобістам та американським юридичним компаніям, вкрали свої статки, а американська еліта виступила співучасником цих злочинів проти народів.

Читати

США запровадили санкції проти двох турецьких міністрів

США запровадили санкції щодо двох туречцьких міністрів – міністра юстиції Абдулхаміта Гюля та міністра внутрішніх справ Сулеймана Сойлу, – оскільки вони “зіграли ключові ролі в арешті та затриманні” у 2016 році американського пастора Ендрю Брансона.

Читати

В Європі заарештували українських хакерів

У Європі заарештували трьох українців, яких пов’язують із хакерською групою FIN7 і звинувачують у кібератаках на понад 100 компаній у США, що призвело до втрати компаніями десятків мільйонів доларів.

Читати

Восени Гройсмана на посаді Прем’єра замінить Кубів – нардеп БПП

Народний депутат фракції “Блок Петра Порошенка” (БПП), секретар парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник висловив свою думку, що цієї осені прем’єр-міністр України Володимир Гройсман може бути відправлений у відставку.

Читати

Ходорковський: вбиті в ЦАР журналісти вели розслідування «Російські найманці»

Вбиті в Центральноафриканській республіці російські журналісти вели розслідування діяльності російських приватних військових компаній та добувної промисловості в цій країні.

Читати

Байден в президентському рейтингу випереджає Трампа на 7 пунктів – опитування

Колишній віце-президент США Джо Байден обігнав президента Трампа на 7 пунктів у гіпотетичних виборчих перегонах 2020 року, згідно з новим опитуванням Politico / Morning Consult, повідомляє видання The Hill.

Читати
1 2 3 6