Гейтс заявив, що “Опоблок” недоплатив за роботу 2,4 млн дол

Ключовий свідок у справі Пола Манафорта, якого у США судять за звинуваченнями в ухилянні від податків та відмиванні грошей, Роберт Гейтс заявив на суді що “Опозиційний блок” недоплатив компанії Манафорта за надані послуги 2,4 мільйона доларів.

Читати

Казахстан припинить трансляцію майже ста телеканалів

Нове законодавство країни зобов’язує усі іноземні телеканали і радіостанції, які мають намір здійснювати трансляції у Казахстані, зареєструвати для цього окрему відповідну юридичну особу.

Читати

Денісова звернулася до влади Росії через стан Сенцова

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звертається до Уповноваженого України з прав людини Тетяни Москалькової, голови Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини при президентові Росії Михайла Федотова для обговорення «будь-яких умови обміну, щоб врятувати Олега Сенцова».

Читати

Німецький автовиробник BMW відкликає в Європі автомобілі з дизельним двигуном

Німецький автовиробник BMW відкликає в Європі 323 тис. 700 автомобілів з дизельним двигуном для вивчення можливого дефекту модуля рециркуляції вихлопних газів і його подальшої заміни.

Читати

Ґейтс витратив 3 млн дол вкрадених у Манафорта, на свою коханку

Рік Ґейтс, колишній бізнес-партнер Пола Манафорта, визнав на суді, що обманним шляхом отримав близько трьох мільйонів доларів, які витратив на фінансування своїх позашлюбних стосунків десять років тому, пише Business Insider.

Читати

У навчаннях “Сі-Бриз-2019” буде збільшено кількість учасників – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив про плани збільшити контингент військових-учасників і розширити райони проведення навчань “Сі Бриз” вже наступного року.

Читати
1 2 3 6