На Харківщині СБУ викрила приватного підприємця на сприянні терористам так званої «ЛНР»

На Харківщині Служба безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури припинила діяльність приватного комерційного підприємства, яке постачало комплектуючі для виробничих потужностей ПрАТ «Луганський патронний завод», розташованого на непідконтрольній українській владі території Луганської області.

Читати

На Львівщині суд заарештував працівницю банку, яка привласнила кошти громадян

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції спільно зі слідчими поліції Львівщини під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили керівника районного відділення одного з банків Львівщини, яка привласнила чотири мільйони гривень громадян.

Читати

У Дніпрі СБУ викрила на хабарах посадовця Державної виконавчої служби (відео)

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарах державного виконавця одного з відділів Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

Читати

Військово-морські сили ЗС України беруть участь у навчаннях у Грузії

Близько 100 морських піхотинців Військово-морських сил ЗС України продовжують тренуватися спільно з військовослужбовцями країн-членів та країн-партнерів НАТО під час щорічного багатонаціонального навчання Noble Partner — 2018 в Грузії.

Читати

Кучма: наша політична еліта не може об’єднатися для припинення війни на Донбасі

Другий президент України (1994-2005) Леонід Кучма відзначає нездатність українських політиків об’єднатися заради вирішення конфлікту на Донбасі, незважаючи на те, що ця проблема є першочерговою для держави.

Читати

В Україні стартував конкурс до Вищого антикорупційного суду

Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) розпочала прийом документів від кандидатів для участі у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду.

Читати
1 2 3 6