Президент Косова пропонує Сербії “скорегувати” кордон

Передати Косову населені переважно албанцями частини Сербії пропонує Белграду президент Косова Хашим Тачі. Про це він заявив у інтерв’ю інформагенції Reuters, оприлюдненому в вівторок, 14 серпня.

Читати

Манафорт просив зятя Трампа допомогти влаштувати банкіра на держслужбу

Манафорт і Кушнер обмінялись електронними повідомленнями в листопаді 2016 року, за два роки перед тим як банкір Стівен Колк став центральною фігурою справи уряду проти Манафорта.

Читати

Заводу “Еконії” повернено законні права на володіння нерухомим майном підприємства

Сьогодні заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова відвідала завод з виробництва питної води і дитячого харчування «Еконія» та передала трудовому колективу  Наказ, що скасовує неправомірні дії державних реєстраторів та повертає компанії законні права на володіння нерухомим майном підприємства. 

Читати

Підрозділи МВС переведуть на посилений варіант служби з 22 серпня

У зв’язку з проведенням заходів, присвячених 27-й річниці Незалежності України з 22 серпня Нацполіція, Нацгвардія, Держприкордонслужба та фахівці ДСНС переходять на посилений варіант несення служби.

Читати

Російський банк у Криму припинив обслуговувати картки Visa і MasterCard

Кримський Генбанк, який входить у групу банку «Росія» і перебуває під американськими санкціями з 2015 року, оголосив, що з 14 серпня припиняє обслуговувати картки платіжних систем Visa і MasterCard.

Читати
1 2 3 5