Міністерство інформполітики запустило радіопрограму з вивчення державної мови

Міністерство інформаційної політики України презентувало програму з вивчення української мови “Українська – це просто!”, яку транслюватимуть у робочі дні о 18:30.

Читати

Виконавча служба заблокувала рахунки “Укргазвидобування”

Державна виконавча служба України заблокувала рахунки АТ “Укргазвидобування” для стягнення 261 млн грн у зв’язку з порушенням ТОВ “Карпатигаз” як оператором за договором спільної діяльності (СД) зобов’язань за договором лізингу перед ТОВ “Центр фінансового лізингу”, повідомила прес-служба компанії.

Читати

У Львові внутрішня безпека викрила поліцейських у покриванні кишенькових злодіїв

Група мешканок Закарпатської області займалась на львівському залізничному вокзалі крадіжками майна та цінностей пасажирів. Співробітники поліції за систематичну винагороду покривали злодійок. Працівники внутрішньої безпеки НПУ затримали фігурантів злочинної «схеми».

Читати

Газопостачання Авдіївки почали відновлювати

До Авдіївки почали подавати газ, через понад рік після того, як бойовики пошкодили газопровід, повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

Читати

Берлін і Москва мають намір продовжити обговорення можливого мандата місії ООН на Донбасі

Берлін і Москва планують продовжити обговорення можливої місії ООН для України, повідомив журналістам представник кабінету міністрів ФРН Штеффен Зайберт.

Читати
1 2 3 5