РНБО ухвалила рішення щодо забезпечення захисту ядерних установок в Україні

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) прийняла рішення щодо забезпечення захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання в Україні.

Читати

Особам, які здійснювали розбійні напади на Київщині, повідомлено про підозру

Прокуратура Київської області повідомила про підозру чотирьом учасникам злочинного угрупування, які вчинили ряд розбійних нападів на території області, завдавши потерпілим матеріальних збитків на суму понад 13 млн гривень.

Читати

Французькі військові готові завдати удари по сирійських цілях у разі застосування хімзброї

Головнокомандувач армії Франції заявив у четвер, 6 вересня, що його сили готові завдати удари по сирійських цілях, якщо хімічна зброя буде використана в очікуваному урядовому наступі, що має на меті повернути північну провінцію Ідліб.

Читати

У Раді Європи підготували звіт про умови утримання в українських в’язницях та психлікарнях

Комітет проти тортур Ради Європи представив нову доповідь щодо України, де оцінив, зокрема, що жорстокості поводження з боку правоохоронних органів в Україні стало менше, але такі звинувачення все ще часто зустрічаються.

Читати

На Херсонщині посилено моніторинг навколишнього середовища через хімічні викиди у Армянську – ДСНС

У прикордонних з тимчасово окупованим Кримом Чаплинському та Каланчацькому районах Херсонської області посилено моніторинг навколишнього середовища через скарги місцевих жителів на погіршення самопочуття у зв’язку з хімічними викидами у Армянську.

Читати
1 2 3 7