Верховний суд України розгляне скаргу щодо стягнення з Росії $140 млн за позовом фірм Коломойського

Верховний суд України розгляне скаргу на рішення Апеляційного суду Києва, який видав виконавчі листи про стягнення з Росії близько $140 млн за позовом ряду підприємств бізнесмена Ігоря Коломойського.

Читати

Рівень довіри до Путіна в РФ впав за рік з 59 до 39 відсотків – опитування

Рівень довіри росіян до президента РФ Володимира Путіна як політика за останні десять місяців впав на 20 процентних пунктів – з 59 відсотків у листопаді 2017 року до 39 відсотків у вересні 2018 року.

Читати

САП передала до суду обвинувальний акт стосовно мера Одеси

До суду скеровано обвинувальний акт у провадженні щодо Одеського міського голови та інших посадовців Одеської міської ради за фактом заволодіння коштами міського бюджету в особливо великих розмірах.

Читати

Нобелівську премію з економіки вручили за дослідження кліматичних змін та макроекономічний аналіз

Шведська Королівська академія наук вирішила нагородити Уільяма Д. Нордхауса та Пола М. Ромера премією з економічних наук Альфреда Нобеля за дослідження кліматичних змін і інтеграцію технологічних інновацій в макроекономічний аналіз.

Читати

САП передала до суду обвинувальний акт у справі Розенблата-Полякова

Обвинувальний акт у так званій бурштиновій справі, в якій фігурують двоє народних депутатів України (Максим Поляков (НФ) і Борислав Розенблат (позафракційний)) і ще четверо осіб відправлено на розгляд до суду.

Читати
1 2 3 6