50 країн світу зобов’язалися боротися з кіберзлочинністю

Представники 50 країн та понад 150 компаній підписали документ під назвою “Париж закликає до довіри та безпеки в кіберпросторі”, в якому взяли на себе зобов’язання активніше боротися з кіберзлочинністю.

Читати

Трамп заявив союзникам в Європі про намір покінчити з несправедливим ставленням до США

Президент Дональд Трамп попередив європейських союзників США про те, що він не має наміру і далі зберігати ситуацію, при якій його країна несе основний тягар витрат в забезпеченні безпеки Європи і при цьому втрачає величезні гроші в торгівлі з державами ЄС.

Читати

Столтенберг: НАТО не збирається розміщувати ядерну зброю в Європі

НАТО не планує розміщувати ракети з ядерними боєголовками в Європі і закликає Росію повернутися до діалогу з США з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД).

Читати

Білорусія будуватиме річковий порт на Дніпрі поблизу кордону з Україною

Білорусь розглядає можливість будівництва річкового порту на Дніпрі в Гомельській області поблизу кордону з Україною з метою використання суден класу “ріка-море” для виходу в Чорне море.

Читати

«Укргазвидобування» в судовому порядку хоче стягнути компенсації з Кабміну за пільгові поставки газу для населення

Найбільша газовидобувна компанія України «Укргазвидобування» звернулась до Господарського суду Києва з проханням стягнути в рахунок відшкодування збитку 56,8 млрд грн компенсації з Кабінету міністрів за пільгові поставки природного газу для населення.

Читати

Порошенко:”Я ініціюю виділення у наступному році 3 млрд грн для підключення сільських шкіл до інтернету”

Президент України Петро Порошенко ініціює виділення в наступному році 3 млрд гривень на підключення сільських шкіл до мережі інтернет.

Читати

Пекін може розмістити в Тибеті і Південнокитайському морі нову лазерну зброю

Пекін в осяжному майбутньому може розмістити на території Тибетського автономного району (ТАР, південний захід КНР) і на островах в Південнокитайському морі нові лазерні мобільні установки LW-30, які будуть займатися перехопленням несанкціонованих літаючих апаратів і здатні нейтралізувати самонавідні ракети, а також перехопити бомби.

Читати
1 2 3 7