Кандидат у президенти США Уоррен закликала зберегти ДРСМД

Кандидат у президенти США сенатор-демократ Елізабет Уоррен закликала військових подумати над збереженням Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД), щоб уникнути небезпечної і дорогої гонки озброєнь в Європі.

Читати

Пентагон зажадав додаткової оборони для стримування Росії

Європейське командування Збройних сил США потребує додаткових авіаційних і морських силах для стримування Росії в рамках “Європейської оборонної ініціативи”, заявив глава командування генерал Кертіс Скапарротті.

Читати

НАТО розглядає поставки Україні морських систем озброєння

Головнокомандувач Об’єднаними збройними силами НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті допустив можливість поставок Україні «морських систем» озброєння у зв’язку з ситуацією навколо Керченської протоки.

Читати

У Польщі затримали 16 поляків та українців за контрабанду мігрантів

Центральне слідче бюро поліції Польщі в співпраці з прикордонниками затримали 16 осіб, підозрюваних у діяльності злочинної групи, яка займається незаконним перевезенням іноземців, повідомляє RMF24.

Читати

Молдавські соціалісти відмовилися створювати парламентську коаліцію

Депутати Партії соціалістів Молдови у вівторок підписали декларацію, в якій взяли на себе зобов’язання працювати в парламенті тільки в рамках фракції і не вступати в парламентську коаліцію з іншими партіями.

Читати
1 2 3 6