НАТО узгодило пакет заходів для посилення безпеки у Чорному морі

За підсумком першої робочої сесії зустрічі міністрів закордонних справ, присвяченої 70-річчю з дня заснування альянсу, було ухвалено низку заходів для України та Грузії, що мають на меті посилення безпеки в регіоні Чорного моря.

Читати

Порошенко підписав указ щодо конкурсного добору кандидатів на посади суддів ЄСПЛ від України

Президент України Петро Порошенко підписав указ №100/2019 ”Про конкурс із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України”.

Читати

Суспільне телебачення не хоче бачити Тимошенко ведучою

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія повідомив, що дебати між кандидатами в президенти будуть проводитися тільки з модератором Суспільного.

Читати

Антимонопольний комітет оштрафував 22 компанії-постачальника харчів для армії на 869 млн грн

Антимонопольний комітет наклав 869,26 мільйона гривень штрафів на 22 компанії, які постачають харчі для потреб Міністерства оборони України. Компанії підозрюють у ринковій змові.

Читати

Мангер відмовився проходити поліграф

Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк, викликали для проходження експертизи на поліграфі, проте тестування не відбулося за рішенням адвокатів і підзахисного.

Читати

ЄСПЛ вимагає від Росії інформацію в справі про катастрофу рейсу MH17

Росія повинна надати Європейському суду з прав людини (ЄСПЛ) у Страсбурзі інформацію про катастрофу рейсу MH17. Скарги 380 родичів загиблих пасажирів передані російській владі, йдеться в прес-релізі суду.

Читати
1 2 3 9