Австралія тепер може садити босів соцмереж за трансляцію насильства

Facebook та інші онлайн-платформи можуть зіткнутися з суворими штрафами за нездатність блокувати жорстоке відео, згідно з новим австралійським законом, прийнятим після терактів в Новій Зеландії.

Читати

Зеленський готовий до переговорів з Путіним

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив, що потрібно в присутності західних представників говорити з Росією про мир на Донбасі, і повідомив, що готовий до переговорів з російським президентом Володимиром Путіним.

Читати

Гройсман анонсував прем’єру української стрічки з Жаном Рено і Василем Вірастюком

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував вихід у прокат 22 серпня українсько-бельгійсько-французькогої стрічки у жанрі фентезі, створеної за підтримки Держкіно.

Читати

“Укрспирт” позбувся податкових штрафів на 186 млн грн

4 березня Окружний адмінсуд м. Києва задовольнив позов держпідприємства “Укрспирт” (в справі №826/12532/16), визнав протиправним та скасував податкове повідомлення-рішення №0000011701 від 10.05.2016, яке було прийняте Міжрегіональним головним управлінням ДФС – Центральним офісом з обслуговування великих платників.

Читати

Голова Ради Федерації Росії Матвієнко заявила, що Україна «втратила» Крим

Спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко заявила, що Україна «втратила» Крим і піддала загрозі свою територіальну цілісність через «нацистські й антинародні заходи уряду».

Читати
1 2 3 6