Коломойський виграв третій суд у справі Приватбанку

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про розірвання договору особистої поруки Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування Приватбанку, отриманими до входження держави в капітал банку.

Читати

Microsoft планує випустити 85-дюймову версію дисплея Surface Hub 2

Стало відомо про те, що розробники з Microsoft готують до виходу на ринок 85-дюймову версію дисплея для конференц-залів Surface Hub 2. Пристрій було продемонстровано на прес-конференції, яка пройшла в Нью-Йорку.

Читати

На Донеччині до 10 років позбавлення волі заочно засуджено бойовика «ДНР» на прізвисько «Кот»

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області заочно засудив до 10 років позбавлення волі бойовика терористичної організації «ДНР» на прізвисько «Кот».

Читати

ФРН та Австрія припиняють випуск банкнот в 500 євро

Німеччина та Австрія з 26 квітня припинять випускати банкноти номіналом в 500 євро. Інші 17 країн Єврозони зробили це ще в січні цього року. Але ФРН та Австрія отримали можливість “плавного переходу”, оскільки саме тут обертається найбільше 500-єврових купюр.

Читати

Кліматичні протести в Лондоні: понад 700 затриманих

Протягом останнього тижня у британській столиці екологічні активісти руху “Повстання проти вимирання” перекривають найбільші вулиці та автошляхи. Під час протестів затримані понад 700 людей.

Читати
1 2 3 6