Меркель запросила Зеленського в Німеччину

Німеччина продовжить активно підтримувати Україну на шляху реформ, в її праві на суверенітет і територіальну цілісність, запевнила канцлер ФРН в телефонній розмові з майбутнім українським президентом.

Читати

Перехід освіти представників національних меншин у державних і муніципальних школах на латиську мову є законним

Конституційний суд Латвії визнав перехід освіти представників національних меншин у державних і муніципальних школах на латиську мову таким, що повністю відповідає Конституції.

Читати

БПП запропонує законопроект про імпічмент президента – Герасимов

Фракція “Блок Петра Порошенка” ще раз збереться на засідання поточного тижня, щоб обговорити законопроект, який пропонує процедуру імпічменту президента, повідомив керівник фракції Артур Герасимов.

Читати

Громадянин Канади намагався вивезти з України орден та колекцію з 72 старовинних монет

В аеропорту «Львів» під час оформлення пасажирів рейсу «Львів-Мюнхен» у громадянина Канади, який обрав смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор», серед особистих речей було виявлено орден та колекцію з 72 старовинних монет.

Читати

Порошенко візьме участь у виборах до Ради зі сформованою через праймеріз командою

Петро Порошенко, завершуючи свою каденцію президента України, на зустрічі з парламентською фракцією “Блок Петра Порошенка” заявив про намір брати участь у парламентських виборах восени поточного року і необхідності формування партійних списків через праймеріз.

Читати

У ніч з 25 на 26 квітня 2019 року в покинутому місті енергетиків Прип’ять запалять 33 свічки

Через 33 роки після аварії 1986-го Прип’ять знову оживе… У ніч з 25 на 26 квітня 2019 року в покинутому місті енергетиків Прип’ять запалять 33 свічки у рамках міжнародного флешмобу «Chornobyl.33. Запали свою свічку».

Читати
1 2 3 9