Богдан: зміни до закону про вибори будуть готові зранку 22 травня

Глава Адміністрації Президента України Андрій Богдан заявив, що дострокове припинення повноважень Верховної Ради відповідає Конституції, і на цьому наголошували більшість голів фракцій на зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським.

Читати

МКМТ застосує антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну цементних клінкерів і портландцементу з РФ, Білорусі та Молдови

У вівторок, 21 травня, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) ухвалила рішення про застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну цементних клінкерів і портландцементу з РФ, Білорусі та Молдови.

Читати

Уряд Великобританії підтримав зміни до Brexit

21 травня прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей провела засіданні уряду, на якому обговорювалися нові пропозиції для угоди про вихід Великобританії з ЄС (Brexit), які повинні допомогти його затвердження в парламенті.

Читати

Трибунал ООН 25 травня оголосить рішення щодо звернення України зобов`язати РФ звільнити українських моряків

Міжнародний трибунал ООН з морського права 25 травня о 12:00 (13:00 за київським часом) оголосить рішення щодо прохання України зобов`язати Росію звільнити захоплених українських моряків та судна.

Читати

Богдан: екс-міністр фінансів України може стати головою Ради нацбезпеки країни

Президент України Володимир Зеленський розглядає варіант призначення колишнього міністра фінансів країни Олександра Данилюка на посаду секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО).

Читати

ЄБРР виділить містам України кредит у 250 млн євро на оновлення інфраструктури громадського транспорту

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) може виділити кредит у розмірі 250 млн євро на реалізацію другого проекту з оновлення інфраструктури громадського транспорту українських міст.

Читати

Зеленський має намір винести на референдум питання про формат переговорів з Росією

Президент України Володимир Зеленський має намір ініціювати проведення референдуму з питання переговорного процесу між Україною і Росією.

Читати
1 2 3 9