Суд збільшив розмір застави одному з топ-менеджерів групи компаній ДТЕК, який є підозрюваним у справі «Роттердам+»

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду збільшила розмір застави до 10,35 млн грн одному з топ-менеджерів групи компаній ДТЕК, який є підозрюваним у справі «Роттердам+».

Читати

На Полтавщині СБУ блокувала реалізацію небезпечного контрафактного медобладнання

На Полтавщині Служба безпеки України блокувала виготовлення та реалізацію контрафактного медичного обладнання, експлуатація якого могла призвести до масового зараження та інфікування пацієнтів.

Читати

В Україні дозволили фотографуватися на паспорт у головних уборах

Міністерство внутрішніх справ ввело нові стандарти фотографування на документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи для представників різних віросповідань.

Читати

ЄС закликав РФ до мирного врегулювання війни на Донбасі

У Євросоюзі сподіваються, що зустріч лідерів країн “нормандської четвірки” стане важливим кроком у мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі при повному дотриманні суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України.

Читати

”Укрзалізниця” призначила 7 додаткових поїздів на зимові свята

Публічна акціонерна компанія ”Укрзалізниця” для задоволення попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом у період новорічних і різдвяних свят призначила 7 додаткових поїздів і продовжила маршрут 5 поїздів.

Читати

Арбітраж в Гаазі вказав у назві справи проти Росії факт затримання 3 українських кораблів та екіпажів

Арбітражний трибунал в Гаазі оприлюднив перший процедурний наказ, яким затверджено назву: “Спір щодо затримання трьох українських військово-морських кораблів та членів їхніх екіпажів”.

Читати
1 2 3 9