Вийшов трейлер “Маверік” з Томом Крузом в головній ролі

Том Круз ніколи не виглядає щасливішим, ніж коли він грає головну роль в бойовику. Приклад: трейлер для “Top Gun sequel Top Gun: Maverick”, в якому Том Круз грає головну роль. У фільмі він навчає нове покоління, військово-морських авіаторів – трюків у небі для інтенсивної місії.

Читати

Ексбоєць спецзагону МВС Білорусі зізнався у вбивствах опозиціонерів

Юрій Гаравський, колишній боєць білоруського СОБРа, розповів в ексклюзивному інтерв’ю DW, як були викрадені та вбиті опозиційні політики, які вимагали відставки президента Олександра Лукашенка 20 років тому.

Читати

Парнас просить суддю не змінювати запобіжний захід

В своєму клопотанні, поданому наприкінці минулого тижня, прокурори Південного округу Нью-Йорка звернулись до судді з вимогою скасувати рішення про звільнення бізнес-партнера Руді Джуліані Лева Парнаса під заставу поки він очікує на розгляд справи.

Читати

Порошенко вніс 19 млн грн для звільнення з СІЗО Марченка

П’ятий президент України (2014-2019), лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко і його дружина Марина Порошенко приєдналися до благодійної акції, оголошеної громадськими активістами на підтримку начальника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних сил України Дмитра Марченка, який зараз перебуває в слідчому ізоляторі.

Читати
1 2 3 10