США передадуть Україні три катери класу «Айленд» та продадуть «Джавеліни»

Цього року Україна отримає допомогу США на суму у 698 мільйонів доларів: оборонної допомоги на 250 мільйонів та фінансово-економічної – на 448 мільйонів.

Читати

Розгляд справи щодо незадекларованих екс-міністром енергетики Насаликом 1,2 млн доларів призначено на 23 січня – САП

Справу за обвинуваченням колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика, який не задекларував 1,2 млн доларів, призначено до розгляду по суті на 23 січня.

Читати

РФ порушила міжнародні санкції, продавши Ірану ракету, з якої був збитий літак МАУ – Єльченко

Розслідування можливого порушення Росією міжнародних санкцій, запроваджених проти Ірану, має бути важливою частиною розслідування обставин збиття літака МАУ 8 січня.

Читати

Прокуратура направила до суду справу щодо екс-заступника командира севастопольського “Беркута”

Прокуратура АР Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника командира севастопольського спецпідрозділу “Беркут”, який підозрюється в державній зраді.

Читати

ВР дозволила керівникам державних та комунальних закладів культури на тимчасово окупованих територіях призначатимуть на посаду без конкурсу

Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей призначення керівників державних та комунальних закладів культури на тимчасово окупованих територіях».

Читати
1 2 3 9