Російська влада забирає в кримчан недобудовані об’єкти

Жителі анексованого Криму, які володіють недобудованими об’єктами, можуть позбутися їх, повідомила так звана глава комітету російського парламенту Криму з майнових та земельних відносин Євгена Добриня.

Читати

SpaceX успішно випробувала систему аварійного переривання космічного польоту

Компанія Ілона Маска SpaceX в неділю провела випробування, що імітують екстрену посадку безпілотної капсули корабля, щоб протестувати систему аварійного припинення польоту.

Читати

У Канаді заявили про можливий візит слідчого до Києва в справі збитого літака

Іранський глава розслідування про аварію Boeing 737 «Міжнародних авіаліній України», збитого іранської системою ППО в Тегерані, може здійснити візит до України протягом тижня.

Читати

Міжнародне співтовариство намагається захистити нафтову компанію Лівії

Учасники Міжнародної конференції по Лівії, що проходить в Берліні в неділю, 19 січня, прагнуть гарантувати безпеку роботи лівійської Національної нафтової корпорації (NOC).

Читати

Юристи Трампа назвали імпічмент «небезпечною атакою» на право американців вільно обирати свого президента

Команда юристів президента Дональда Трампа в суботу випустила заяву з різким засудженням імпічменту, який був оголошений президенту Палатою представників.

Читати

Фон дер Ляйен обговорила з Путіним в Берліні Україну та угоду по газу

Глава Єврокомісії (ЄК) Урсула фон дер Ляйен обговорила з президентом РФ Володимиром Путіним на полях міжнародної конференції по Лівії в Берліні, Україну та тристоронні угоди по транзиту газу.

Читати
1 2 3 6