”Укравтодор” планує будівництво та реконструкцію 9 об`їзних шляхів загальною протяжністю 101,5 км

Державне агентство автомобільних доріг України (”Укравтодор”) у 2020 році планує будівництво та реконструкцію 9 об`їзних шляхів загальною протяжністю 101,5 км.

Читати

У Київській області на хабарі затримали податківця

Cлідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) затримали начальника відділу Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС) у Київській області під час одержання неправомірної вигоди в сумі 20 тис. гривень.

Читати

“Карпати” звинуватили Президента “Руху” в провальному голосуванні депутатів міськради за виділення землі

Сьогодні, 23-го січня 2020 року, у Львівській міській раді депутатами розглядалось питання про надання ФК «Карпати» в оренду земельної ділянки під чашею стадіону «Україна».

Читати

Колишні гендиректор і головний бухгалтер ДП «Укрвакцина» постануть перед судом за підозрою у заволодінні 245 тис. грн

Колишні генеральний директор і головний бухгалтер державного підприємства «Укрвакцина» постануть перед судом за підозрою у заволодінні 245 тис. грн.

Читати

Іран прийме рішення про розшифровку чорних ящиків збитого літака після візиту делегації до України

Остаточне рішення про місце і порядок розшифровки записів бортових самописців збитого під Тегераном українського літака буде прийнято після візиту експертної групи з Ірану до України.

Читати

Комітет Європарламенту схвалив угоду про Brexit

Комітет Європарламенту з конституційних справ підтримав на екстреному засіданні угоду про вихід Великобританії зі складу Євросоюзу (Brexit). “За” дане рішення проголосували 23 депутати з 26 членів комітету, троє “проти”.

Читати
1 2 3 8