«Манчестер Юнайтед» добився найбільшої перемоги на виїзді за 55 років

Перемога «Манчестер Юнайтед» над австрійському клубом ЛАСК в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (5:0) стала найбільшою для манкуніанців на виїзді з 12 травня 1965 року, коли вони з аналогічним рахунком перемогли французький «Страсбург» в чвертьфіналі Кубка ярмарок.

Читати

Федеральний резервний банк витратить півтора трильйона доларів для посилення фінансових ринків

Федеральний Резервний банк Нью-Йорка увіллє півтора трильйона доларів у фінансові ринки на тлі паніки навколо коронавірусу.

Читати

Дробович: декомунізація на окупованих територіях має містити перехідний період

Директор Українського інституту нацпам’яті Антон Дробович заявив, що після деокупації Криму та Донбасу впровадження закону про декомунізацію на цих територіях має містити перехідний період.

Читати

Європейський центральний банк ухвалив пакет заходів для підтримки економіки

Європейський центральний банк (ЄЦБ) повідомив у четвер, 12 березня, про ухвалений антикризовий комплекс заходів із боротьби з негативними наслідками коронавірусу для економіки.

Читати

Анатолій Костюх: якщо місцева влада недофінансувала будівництво майданчиків, то це буде відображено в звіті ТСК

Сьогодні, 12 березня, відбулось виїзне засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо вивчення теми будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в рамках програми у 2017-2018 роках.