В ОБСЄ викрили фейк бойовиків про обстріл Донецької фільтрувальної станції — СЦКК

Звіт спостерігачів ОБСЄ спростував заяви бойовиків про те, що українські бійці нібито обстріляли Донецьку фільтрувальну станцію фосфорними боєприпасами.

Про це повідомляє українська сторона Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

«Українська сторона СЦКК наголошує: незважаючи на агонічні спроби кремлівських маріонеток перекласти відповідальність за обстріли Донецької фільтрувальної станції на ЗС України, факти зафіксовані та оприлюднені на офіційному сайті СММ ОБСЄ вкотре спростовують “фейки” російської пропаганди», – йдеться у повідомленні.

«Ватажки ОРДО у черговий раз безпідставно та безглуздо звинуватили ЗС України у обстрілі 8 грудня 2017 року о 15.30 території Донецької фільтрувальної станції фосфорними боєприпасами. Проте факти, зафіксовані камерою СММ ОБСЄ на Донецькій фільтрувальній станції та відображені у звіті Місії від 9 грудня 2017 року, не тільки не підтверджують використання фосфорних боєприпасів але й вказують на підвищену вогневу активність зі сходу на захід (з позицій ОРДО)», – наголосили в СЦКК.

«У другій половині дня 8 грудня та сама камера зафіксувала 12 вибухів невизначеного походження і 37 снарядів зі сходу на захід — усе за 0,5–1,5 км на південь», – йдеться у звіті СММ ОБСЄ станом на 8 грудня 2017 року.