Комітет арбітрів ФФУ зробив зауваження судді Бойку за вилучення Фреда

Комітет арбітрів Федерації футболу України визнав видалення Фреда в матчі 19-го туру УПЛ Зоря – Шахтар некоректним.

Інформація про це міститься на офіційному сайті Комітету в розборі суддівської роботи Сергія Бойко в поєдинку луганчан проти гірників.

На 86-й хвилині Бойко за досить незначне порушення правил Фредом на Чечере показав бразильському легіонеру Шахтаря другу жовту картку, вигнавши того з поля. Це попередження було визнано Комітетом арбітра неправильним, а ось перша жовта картка, яку Фред дістав на 53-й хвилині показана була вірно.

Також Комітет арбітрів підтримав рішення Бойко видалити Івана Петряк за симуляцію в штрафному Зорі на 79-й хвилині і призначення пенальті з видаленням Ярослава Ракицького в компенсований до матчу час.

Нагадаємо, матч Зоря – Шахтар завершився перемогою луганчан з рахунком 2:1, яку ті вирвали в повному складі проти 8 гравців Шахтаря в компенсований до матчу час.