У Комишувасі на Луганщині відкрили дитячо-спортивний майданчик

14 грудня 2017 року в рамках благодійної акції «Подаруй свято дітям Східної України» представники Федерації футболу України, Інформаційного агентства «Центр новин», БФ «Розвиток футболу України», народні депутати Андрій Антонищак, Павло Кишкар (Збірна народних депутатів), команда журналістів відвідали Луганську область.

В смт. Комишувасі, Попаснянського району, Луганської області, що за 10 кілометрів від лінії зіткнення, київська делегація урочисто відкрила дитячо-спортивний майданчик.

Кошти на дитячо-спортивний майданчик було зібрано під час проведення другого «Парламентського Кубку – 2017» серед команд Збірної народних депутатів та Збірної журналістів, який було організовано та проведено Федерацією футболу України, Інформаційним агентством «Центр новин», БФ «Розвиток футболу України».

Селищний голова смт.Комишуваха Віталій Ткаченко висловив подяку усім благодійникам, які долучилися до встановлення дитячо-спортивного майданчика: «Дякую Вам за те, що подарували нашим дітям свято. Вони з нетерпінням чекали на цю радісну подію. Відтепер діти можуть займатися спортом, грати у футбол, баскетбол, теніс, кататися на качелях. Це перший дитячо-спортивний майданчик у нашому районі. Дуже хочеться, щоб наші діти займались спортом і мали майбутнє».

У свою чергу представники київської делегації подарували дітям новорічні подарунки, спортивне спорядження та футбольні м’ячі.

«Впевнена, що це не остання наша поїздка на Луганщину. Завдяки спільним зусиллям футбольних команд народних депутатів, журналістів, Федерації футболу України, БФ «Розвиток футболу України» ми зможемо побудувати не тільки дитячо-спортивні майданчики, але і сучасні футбольні поля для майбутніх чемпіонів України. Але головне для наших дітей – це мирне небо над українською землею», – підкреслила шеф-редактор ІА «Центр новин» Ольга Витак.

Також під час поїздки на Луганщину, київська делегація відвідала м.Попасну, де подарувала для дитячо-спортивної школи спортивне спорядження, футбольні м’ячі, солодкі подарунки.

У м.Сєвєродонецьк відбулось нагородження команд ДЮСШ №3 «Олімпія», де юні футболісти отримали футбольні м’ячі та солодкі подарунки.

Крім того, солодкі подарунки були передані для дітей Кремінської спецшколи-інтернат.

По завершенню поїздки відбувся товариський матч між командами Збірною народних депутатів і журналістів та командою Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Перемогла дружба (3:3).

Федерація футболу України, ІА «Центр новин», БФ «Розвиток Футболу України» висловлює подяку народним депутатам України Андрію Павелку, Андрію Антонищаку, Юрію Березі, Василю Яніцькому, Ярославу Москаленку, Олександру Данченку, Григорію Шверку, Геннадію Кривошеї, Богдану Матківському, Ярославу Єдакову, Тарасу Юрику, Віталію Курилу, Павлу Кишкарю, команді Збірної журналістів України, Батальйону Кульчицького, Головному управлінню Національної поліції в Луганській області Коміссарову Сергію Анатолійовичу, керівнику Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Шакуну Сергію Вікторовичу, Голові Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрію Гарбузу за допомогу в проведенні благодійної акції «Подаруй свято дітям Східної України».