ЗМІ: збірну Іспанії можуть відсторонити від ЧС-2018 через вплив влади на роботу RFEF

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) може виключити збірну Іспанії з числа учасників чемпіонату світу – 2018 через втручання уряду в роботу Королівської іспанської федерації футболу (RFEF).

Про це повідомляє газета El Pais.

За інформацією видання, ФІФА надіслала лист в RFEF, пояснивши, що якщо уряд продовжить втручатися у вибори нового президента федерації, то іспанська команда може бути виключена з числа учасників чемпіонату світу – 2018. Згідно з правилами ФІФА, втручання третіх осіб в роботу національних федерацій заборонено.

Раніше Анхель Марія Вільяр був відсторонений від роботи на посаді президента RFEF Вищою спортивною радою Іспанії (CSD) через звинувачення в корупції. CSD хоче організувати перевибори президента федерації. ФІФА розцінює ініціативу CSD як втручання влади у діяльність федерації.

Зазначається, що міністр освіти, культури та спорту Іспанії Іньїго Мендес де Віго і нинішній президент RFEF Хуан Луїс Ларреа найближчим часом проведуть зустріч, де обговорять ситуацію, що склалася.

Чемпіонат світу пройде в 11 містах Росії з 14 червня по 15 липня 2018 року. Збірна Іспанії зіграє в групі B з командами Португалії, Марокко та Ірану.