В окупованому Криму заступають на бойове чергування російські ракетні комплекси С-400 – ЗМІ

Зенітні ракетні комплекси протиповітряної оборони С-400 «Тріумф» в суботу, 13 січня, заступають на бойове чергування в районі мису Фіолент у Севастополі.

Зенітно-ракетні комплекси С-400 «Тріумф», ілюстративне фото

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу Чорноморського флоту Росії.

«У день заступлення на бойове чергування на мисі Фіолент у Севастополі під керівництвом командувача ВПС і ППО Південного військового округу (Міноборони Росії – КР) генерал-лейтенанта Віктора Севостьянова відбудуться урочисті заходи: висунення комплексу на позиції під прикриттям зенітних ракетно-гарматних комплексів« Панцир С-1 », розгортання комплексу на позиції, дії розрахунків щодо приведення техніки в бойове положення, робота засобів виявлення. Завершиться церемонія виносом бойового прапора. У заходах візьмуть участь ветерани, священнослужителі, юнармійці», – інформує видання.

Підтвердження цієї інформації на сайтах російських силових структур поки немає.

Нагадаємо, у Кремлі раніше повідомляли, що РФ розгорне в окупованому Криму системи С-400 для «захисту від повітряних загроз з боку України».

Довідка: С-400 – російська зенітно-ракетна система великого і середнього радіусу дії. Система здатна на дальності до 400 кілометрів уражати аеродинамічні цілі, а також балістичні цілі на дальності до 60 кілометрів. Максимальна швидкість цілі, яку може перехопити система, складає 4,8 кілометра в секунду.