Ломаченка обрано боксером року за версією BWAA

Американська асоціація журналістів, які пишуть про бокс (BWAA), підбила підсумки 2017 року. У номінації “боксер року” перемогу в голосуванні здобув український боксер Василь Ломаченко.

Він тричі захистив свій титул у першій легкій вазі в минулому році, змусивши своїх суперників відмовитися від продовження бою.

Іншими претендентами на це звання були: абсолютний чемпіон світу в першій напівсередній вазі Теренс Кроуфорд, чемпіон світу в суперважкій вазі Ентоні Джошуа, чемпіон світу в легкій вазі Майкі Гарсія і чемпіон світу в першій найлегшій вазі Срісакет Сор Рунгвісай.

Тренер і батько Василя Ломаченка Анатолій Ломаченко був названий “тренером року”, випередивши Дерріка Джеймса, Брайана Макінтайра, Андре Розьє й Абеля Санчеса, а Егіс Клімас, менеджер Ломаченка і ще кількох відомих боксерів, у тому числі чемпіонів світу, був визнаний “менеджером року”. Крім нього на це звання претендували Кіт Коннолі і Френк Еспіноза.

Такий потрійний подіум для представників команди одного боксера є дуже рідкісним явищем. Попередній раз таке було в 1992 році, коли чемпіон світу в суперважкій вазі Ріддік Боу став “боксером року”, Едді Фатч, його тренер, – “тренером року”, а його менеджер Роб Ньюман – “менеджером року”.