Мей: другого референдуму у Великобританії з питання виходу з ЄС не буде

Другого референдуму у Великобританії з питання виходу Сполученого Королівства з ЄС не буде.

Про це заявила прем’єр-міністр Тереза Мей в опублікованому в суботу інтерв’ю німецькій газеті Bild.

“Ні, другого референдуму не буде, – сказала вона. – Парламент надав право вибору британській громадськості, і вона прийняла своє рішення”. “Ми залишаємо ЄС, але не Європу, ми хочемо партнерства з Євросоюзом”, – підкреслила прем’єр.

За словами Мей, Сполучене Королівство не має наміру “руйнувати всі мости”. “У нас спільні інтереси і ми стоїмо перед спільними викликами”, – зазначила вона, наголосивши, що Великобританія готова виконати свої зобов’язання щодо забезпечення загальної безпеки.

“Ми не закриваємо двері, – продовжувала Мей. – Трансграничний потік товарів важливий для обох сторін”. “Ми хочемо домовитися з ЄС про всеосяжну угоду щодо вільної торгівлі, а також про партнерство в сфері безпеки”, – підкреслила вона.

Торкаючись відносин із ФРН, Мей зазначила, що Лондон тісно співпрацює з Берліном по ситуації в Україні, Ірані, в питанні ставлення до Росії.

Референдум про доцільність продовження членства Великобританії в ЄС відбувся 23 червня 2016 року, перемогу на ньому з результатом 51,9% здобули противники євроінтеграції.