Карпати і Олімпік можуть дограти осінній матч 21 лютого

Українська Прем’єр-ліга і львівські «Карпати» згодні дограти матч першого кола з «Олімпіком» 21 лютого, але донецький клуб поки не підтвердив такий варіант.

День догравання матчу 18-го туру УПЛ стане відомий найближчим часом. Ситуацію прокоментував виконавчий директор УПЛ Євген Дикий.

«Рішення КДК ФФУ про догравання матчу в 2018 році вступило в силу. На даний момент Прем’єр-ліга чекає реакції обох команд на запропоновану нами дату», – сказав Дикий.

Також УПЛ повинна вирішити, чи допускати до догравання гравців, які перейшли в клуби цієї зими.

Нагадаємо, ФК “Олімпік” звернувся до КДК ФФУ щодо перенесеного матчу з ФК “Карпати”.

За результатами розгляду інформації та рапортів офіційних осіб і клопотання ФК «Олімпік» Донецьк про передачу на розгляд Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ матеріалів щодо матчу 18-го туру Чемпіонату УПЛ «Карпати» Львів – «Олімпік» Донецьк, Дирекція УПЛ, керуючись п.29 ст.9 Регламенту змагань УПЛ, ухвалила рішення передати на розгляд КДК ФФУ всі наявні матеріали по даному вище матчу, припиненого 03.12.2017. після першого тайму за рішенням арбітра.

Нагадаємо, команди провели лише перший тайм, після чого припинили гру за рахунку 1:1 через безперервний снігопад.