Чернівецька ОДА оголосила догану посадовцю за поширення у ФБ ксенофобських віршів

У Чернівецькій ОДА оголосили догану посадовцеві, який опублікував на своїй Facebook-сторінці вірш з некоректним щодо євреїв змістом.

Про це йдеться у відповіді голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука на звернення директора обласного благодійного фонду «Хесед-Шушана» Іллі Хочя, копію якого Хочь опублікував на власній Facebook-сторінці.

У документі зазначається, що «за поданням дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Чернівецької ОДА, за вчинення дисциплінарного проступку та дії, що шкодить авторитету державної служби, розпорядженням Чернівецької ОДА оголошено догану Крупку Сергію Степановичу – заступнику начальника відділу з питань туризму ОДА».

«Маємо надію, що це стане наукою для всіх, хто ще не позбавився ксенофобських поглядів! Єврейська громада завжди буде адекватно реагувати на таке ганебно явище!», – відреагував на цей лист Ілля Хочь.

Раніше  представники єврейської громади міста вимагали реакції від керівництва ОДА на вчинок заступника начальника відділу туризму ОДА Сергія Крупка, який на власній ФБ-сторінці опублікував вірш з некоректним щодо євреїв змістом.