У ВР створили міжфракційне об’єднання “Збірна народних депутатів”

9 лютого 2018 року у Верховній Раді України оголошено про створення міжфракційного депутатського об’єднання  «Збірна народних депутатів України».

Відповідне подання оголосила Перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко в п’ятницю під час ранкового засідання.

Збірна народних депутатів України – це команда з футболу. До її складу входять: Юрій Береза, Андрій Павелко, Василь Яніцький, Григорій Шверк, Ярослав Єдаков, Геннадій Кривошея, Дмитро Лубінець, Тарас Юрик, Юрій Македон, Ярослав Москаленко, Дмитро Білоцерковець, Олександр Опанасенко, Олександр Данченко, Вадим Івченко, Іван Крулько, Микола Паламарчук, Павло Кишкар, Володимир Парасюк, Владислав Голуб, Михайло Головко.

Уже третій рік поспіль  «Збірна народних депутатів України» бере участь у благодійних матчах з футболу на підтримку дітей з обмеженими можливостями, дітей-переселенців зі Сходу України та Криму.

Результатом Першого «Парламентського кубку-2016» є побудова в колекційному центрі «Прімавера» сенсорних кімнат для дітей-аутистів. Результатом Другого «Парламентського кубку-2017» стала побудова та відкриття дитячо-спортивного майданчика в смт. Комишуваха, Попаснянського району, Луганської області (за 10 км. від лінії фронту). Організаторами благодійних матчів виступають – Федерація футболу України, Інформаційне агентство «Центр новин» та БФ «Розвиток футболу України».

Щорічно за підтримки «Збірної народних депутатів України» тисячі українських дітей зі Сходу України отримують новорічні подарунки та спортивне обладнання.

Крім того, «Збірна народних депутатів України» бере участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, де представляє Україну і пропагує здоровий спосіб життя. Зокрема, в листопаді 2017 року, «Збірна народних депутатів України» зайняла третє місце на міжпарламентському футбольному турнірі, обігравши команди Угорщини та Румунії.

Також, у 2017 році утворилась Збірна народних депутатів України з шахів. На шаховому турнірі пам’яті Вячеслава Чорновола, Збірна народних депутатів зайняла друге місце.